Wakacyjne kursy języka angielskiego - lato 2017!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnych kursów języka angielskiego w Kielcach.

W celu osiągnięcia jak najlepszych i najszybszych efektów w komunikacji, programy kursów wakacyjnych są tworzone na bazie metod bezpośrednich, ale na bieżąco dostosowywujemy je również do potrzeb i oczekiwań konkretnych Słuchaczy.

Kolejne edycje naszych miesięcznych kursów rozpoczynają się na początku czerwca, lipca, sierpnia oraz września - uznaliśmy, że taka właśnie formuła będzie najbardziej elastyczna i najbardziej dla Państwa użyteczna (pozwoli uczestniczyć w kursie bez kolidowania z planami wakacyjnymi). Oczywiście, istnieje możliwość zapisania się na kolejny kurs po skończeniu pierwszego, tak, że naukę można w razie potrzeby kontynuować aż do września włącznie. Od początku października powraca natomiast nasza oferta standardowa.

Regularna cena kursu miesięcznego to zaledwie 225 zł w przypadku kursów dla dorosłych i młodzieży oraz 129 zł w przypadku kursu dla dzieci. Zajęcia dla dorosłych obejmują 14 jdn lek (7 spotkań po 2 jdn lek) natomiast zajęcia dla dzieci 7 jednostek lekcyjnych.

Dodatkowo otrzymacie Państwo:

angielskiDo każdego zakupionego podręcznika Direct Method For English płytę cd gratis!

Oczywiście, jak zawsze w English 4 You! macie prawo do bezpłatnych lekcji próbnych!

Zapisy i dodatkowe informacje: admin(at)english4you.pl; tel. 502 080 751.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz też:
Intensywne kursy języka angielskiego dla wyjeżdżających za granicę

 

egzamin

certyfikat