Bezpłatne lekcje próbne - przekonaj się sam!

 

Zobacz też koniecznie:

Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku czyli dlaczego właśnie metody bezpośrednie?

Akademia Małego Europejczyka - angielski dla dzieci już od 5 roku życia!

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Nie jesteś pewien, czy nauka stosowanymi przez nas metodami będzie Ci odpowiadać? Chciałbyś najpierw przekonać się, jak nasze zajęcia wyglądają w praktyce? Poznać naszych lektorów?

Doskonale to rozumiemy i nie zamierzamy Ci oferować przysłowiowego kota w worku. Już teraz zapisz siebie (lub swoje dziecko) na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję pokazową metodą Direct, Callana, lub Direct Deutsch.*

Dopiero po zajęciach sam zadecydujesz, czy będziesz uczeszczał na kurs. Wcześniej nie musisz podpisywać żadnych umów ani ponosić jakichkolwiek opłat. A lekcja próbna tak czy inaczej pozostanie bezpłatna - nie wchodzi do puli zajęć, na którą składa się kurs.

Pamiętaj, ryzykujesz tylko tym, że - szybko i skutecznie - zaczniesz się uczyć języka obcego!

Już teraz przyjdź do nas lub zadzwoń i zapisz się na lekcję próbną! Gwarantujemy, że Ci się spodoba!

Jak to dziala:

- Słuchacz odwiedza naszą szkołę w trakcie dyżuru lektora (patrz zakładka Kontakt). Po rozmowie z lektorem jest wstępnie kwalifikowany do określonej grupy.

- Słuchacz jest przez nas informowany telefonicznie o terminie spotkania organizacyjnego/lekcji próbnej.

- Sluchacz bierze udział w spotkaniu organizacyjnym/lekcji próbnej. Jeśli zapewnione przez nas warunki/metoda/poziom zaawansowania, etc, odpowiadają mu/jej, po spotkaniu ustalane są dni i godziny spotkań danej grupy. Następnie Sluchacz podpisuje umowę oraz wpłaca pierwszą ratę za kurs.

- w razie wystąpienia takiej potrzeby proponujemy Słuchaczowi lekcję próbną na innym poziomie zaawansowania.

* Bezpłatne lekcje próbne dotyczą zajęć grupowych metodami bezpośrednimi dla młodzieży i dorosłych oraz wszystkich zajęć grupowych dla dzieci. Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych lekcjach próbnych może być ograniczona kwestiami logistycznymi (np. dostępnoscią grup na określonym poziomie zaawansowania).

 

para