Opinie naszych Słuchaczy


Zobacz też nasze referencje i rekomendacje

"Uważam, że metoda Avalon jest bardzo dobra i skuteczna. Metoda ta jest bardzo dobrze przyswajana przeze mnie i, z tego co zaobserwowałem, również przez innych uczniów. Jeśli chodzi o szkołę, to sale są bardzo dobrze przystosowane do naszych potrzeb"
Kamil Kozubek

"Szybko, interesująco, miło, ciekawie. Naprawdę polecam."
Tomasz Michalski

"Jestem bardzo zadowolona z kursu języka angielskiego, prowadzonego Metodą Callana przez szkołę językową English 4 You. W przyszłości chciałabym kontynuować naukę tą metodą. Taki sposób przyswajania języka obcego jest godny polecenia szczególnie dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na pracę w domu:) Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie zajęć panowała miła atmosfera, lektorzy prowadzący naszą grupę byli zawsze przygotowani, a poziom kursu dostosowany do naszych możliwości językowych."
Magdalena Urbanek-Kot

"Bardzo mi odpowiada sposób nauczania j. angielskiego metodą Avalon. Metoda ta mobilizuje słuchacza do uwaga  na zajęciach i odpowiedzi na pytania. Aktywność słuchacza dodaje odwagi do konwersacji. Widać, że metoda jest przemyślana przez praktyków."
Ewa

"Metoda Avalon jest bardzo praktyczną metodą nauczania języka angielskiego. W szybki sposób można nauczyć się rozmawiać."
Jarosław Mozgiel

"Ta metoda uczy praktycznego języka. Słowa i wyrażenia reprezentują najnowszy, używany obecnie język angielski. Materiał w podręczniku ułożony jest w sposób ciekawy i zachęcający do poszerzania wiedzy. Odpowiednio dobrane ćwiczenia powodują łatwe i szybkie przyswajanie i utrwalanie materiału."
Łukasz

"Zawsze żałowałam, że nie znam języka angielskiego, ale uznałam, że w moim wieku jest już za późno na naukę. Za namową syna zdecydowałam się jednak zapisać na kurs metodą Callana. Sposób nauki był dla mnie zaskoczeniem, bo trzeba było dużo mówić, musiałam też więcej niż inni pracować w domu, ale teraz jestem już w stanie bez stresu porozumiewać się z obcokrajowcami w trakcie wycieczek zagranicznych."Barbara Rzepa, lat 56

"Metoda nauczania angielskiego ADE w sposób ułatwiający opanowanie zasad gramatyki i wymowy. Spełnia moje oczekiwania, jest dla mnie prosta i łatwa. Moim zdaniem English 4 You! to dobra szkoła do uczenia się języków obcych."
Tomasz

"Kurs języka angielskiego organizowany przez szkołę języków obcych English 4 You! zapewnia solidną, naturalną znajomość języka używanego w rzeczywistych sytuacjach. Jako uczestnik tego kursu, czułem się naprawdę zmotywowany do nauki."
Tomasz Kuszewski

" Moja 6-letnia córka uczęszczała na kurs języka angielskiego metodą Talking Kids w szkole językowej English 4 You. Po roku czasu poznała część gramatyki i wybiórcze wyrazy w języku angielskim. Jako rodzic uważam, że metoda ta jest efektywna. Gorąco polecam."
Monika

"Tomek uczył się angielskiego w roku szkolnym 2007/2008 w szkole English 4 You. Zajęcia były ciekawe, nauczyciele przeszkoleni do pracy z dziećmi. naprawdę fajna metoda."
Beata

"Jeśli szukasz kursu języka angielskiego, który uczy rzeczywistej komunikacji w tym języku, wybierz Szkołę Języków Obcych English 4 You!"
Jan Latała

 "Kurs języka angielskiego prowadzony przez lektora Szkoły Języków Obcych English 4 You! systematycznie rozwija wszystkie sprawności językowe. W czasie kursu miałam także zapewnione praktyczne wskazówki do samodzielnej nauki."
Aleksandra Gołębiowska

 

referencje

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player