Direct Deutsch czyli "Niemiecki metodą Callana"

I Ty możesz mówić po niemiecku - szybciej niż Ci się wydaje!

 

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
Cennik na rok szkolny 2018/2019

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Uczysz się niemieckiego już od podstawówki, a masz wrażenie, że nadal nie umiesz skutecznie porozumiewać się w tym języku?

Znasz wiele słówek, ale z jakiś względów mówienie sprawia Ci trudność?

Tradycyjne zajęcia z języka niemeickiego wydają Ci się nudne i nieskuteczne?

Nie zniechęcaj się - nigdy nie jest za późno na skuteczną naukę. Być może po prostu nadszedł czas, by wypróbować metody bezpośrednie!Dzięki kursowi języka niemieckiego metodą Direct:

weźmiesz udział w ciekawych i dynamicznych zajęciach, które zapewnią ci maksymalne wykorzystanie czasu nauki i wzmożoną koncentrację!

błyskawicznie przełamiesz opory przed mówieniem!

już od pierwszej lekcji zaczniesz efektywnie komunikować się w języku niemieckim!

będziesz się uczył o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku metody tradycyjnej!

zaczniesz myśleć w języku niemieckim i formułować swoje wypowiedzi w sposób naturalny i odruchowy!

nauczysz się rozumieć wypowiedź w języku niemieckim niezależnie od tempa mówiącego!

zapoznasz się z nowoczesnym i przydatnym słownictwem, ćwiczonym w typowych sytuacjach komunikacyjnych!

 

To tylko niektóre z powodów dla których warto uczyć się języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Chcesz poznać pozostałe? Zgłoś się do nas i zapisz na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną! Potem sam zadecydujesz, czy to jest właśnie "to".

Pamiętaj - ryzykujesz tylko tym, że wreszcie - szybko i skutecznie - nauczysz się języka niemieckiego!

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż szkoła English 4 You! wprowadza w Kielcach i pozostałych oddziałach kolejną z metod bezpośrednich w nauce języków obcych, a mianowicie Direct Deutsch - swoisty odpowiednik metody Callana dla języka niemieckiego.

Kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią DIRECT DEUTSCH przeznaczony jest dla osób pragnących w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego posługiwania się językiem niemieckim. Całość kursu przewidziana jest na okres około trzech lat akademickich (w systemie dwa razy w tygodniu po dwie godziny) i zawiera materiał językowy konieczny do uzyskania certyfikatu Zertifikat Deutsch.

Podstawą kursu jest intensywna praca na zajęciach prowadzonych w przeważającej części w formie ustnej - wprowadzany materiał ćwiczony jest w postaci pytań i odpowiedzi. Powtarzanie w szybkim tempie całych struktur w języku niemieckim wywołuje efekt automatycznego ich przyswajania. Uczniowie formułują również krótkie samodzielne wypowiedzi na określony temat podsumowujące przerobiony fragment materiału. Taka forma zajęć pozwala na przyswojenie słownictwa, właściwej wymowy oraz praktyczne opanowanie podstawowych struktur gramatycznych pozwalające na swobodne wypowiadanie się w języku niemieckim. Zajęcia uzupełnione o czytanie oraz pisanie ze słuchu tekstów wcześniej przerobionych ustnie. Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują bardziej tradycyjne ćwiczenia słownikowe i gramatyczne, pozwalające na utrwalenie materiału.

Trudna często gramatyka języka niemieckiego przedstawiona jest w jasny i przystępny sposób. Praktyczne i nowoczesne słownictwo podzielone jest na działy tematyczne, co ułatwia jego zapamiętywanie oraz wykorzystywanie w praktyce. Już od pierwszych lekcji daje to uczestnikom kursu widoczne efekty nauki - możliwość prowadzenia rozmowy w języku niemieckim w sytuacjach często spotykanych w środowisku niemieckojęzycznym, co wzmacnia ich motywację.

Promocja specjalna!

˘Płyty CD gratis!"

Uwaga! Wszyscy Słuchacze którzy teraz zapiszą się na kurs metodą Direct Deutsch, do każdego zakupionego u nas podręcznika otrzymają bezpłatnie płytę CD  o wartości 30 zł!

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy!

Odwiedź też koniecznie:dlaczego właśnie metody bezpośrednie?