Angielski dla dzieci metodą Direct Kids/Callana

Aktualne promocje
Na początek
Opinie Słuchaczy
Metoda Direct Kids - wprowadzenie

Odwiedź też koniecznie:
Jakie argumenty przemawiają za wczesnym rozpoczęciem nauki?

 

Na początek najważniejsze:

balonik Uczymy dzieci już od 3-go roku życia!

balonik Liczebność naszych grup dziecięcych (do 12-go roku życia) to max. 6 kursantów!

balonik W przypadku wszystkich grup dziecięcych przed podjęciem decyzji o zapisie na kurs możecie skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej, w trakcie której wstępnie ocenimy również poziom Waszych Pociech!

balonik W nauczaniu dzieci powyżej 6-go roku życia stosujemy metodykę oparta w głównej mierze na założeniach metod bezpośrednich (Callan, Direct Kids, itp.), ale nie ograniczamy się wyłącznie do niej - nasi lektorzy starają się odpowiednio urozmaicać zajęcia.

balonik W nauczaniu dzieci poniżej 6-go roku życia stosujemy typową "naukę poprzez zabawę"

 

Aktualne promocje:

balonik Przekonaj się sam! Przyjdź wraz z dzieckiem na bezpłatną i niezobowiązująca lekcję próbną, zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się na nasz kurs! Skontaktuj się z nami już teraz i ustal termin!

balonik Do każdego zakupionego podręcznika Direct Kids* dodajemy płytę cd z nagraniami mp3 gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów!*

* Za wyjątkiem podręcznika First Touch of English.

 

Na początek...

Direct Kids to rewelacyjna metoda nauku języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wykorzystuje ona (i adaptuje specjalnie dla potrzeb najmłodszych) założenia bardzo popularnych ostatnio metod bezpośrednich (Callan, Direct English). Dzięki niej Twoje dziecko:

balonik będzie się uczyć języka w sposób interesujący i przyjemny, ale jednocześnie intensywny, co sprawi, że konkretne efekty będą widoczne już w bardzo krótkim czasie

balonik opanuje całe struktury językowe, (a nie tylko pojedyncze słówka, czy zagadnienia gramatyczne, jak to się, niestety, często dzieje na początkowym etapie nauki), co pozwoli na ich zapamiętanie, a następnie używanie w konwersacji

balonik dzięki szybkiemu tempu prowadzenia zajęć (typowemu dla metod bezpośrednich) będzie bardziej skoncentrowane i zainteresowane lekcją, co również przełoży się na efektywność nauki

Sprawdź jak to wygląda w praktyce! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne i konsultacje!

 

Opinie Słuchaczy

 " Moja 6-letnia córka uczęszczała na kurs języka angielskiego w szkole językowej English 4 You. Po roku czasu poznała część gramatyki i wybiórcze wyrazy w języku angielskim. Jako rodzic uważam, że metoda ta jest efektywna. Gorąco polecam."
Monika

 "Tomek uczył się angielskiego w roku szkolnym 2007/2008 w szkole English 4 You. Zajęcia były ciekawe, nauczyciele przeszkoleni do pracy z dziećmi. naprawdę fajna metoda."
Beata

 

Metoda Direct Kids - wprowadzenie

Od pewnego czasu ogromną popularnością wśród uczących się języków obcych cieszą się tak zwane metody bezpośrednie, z których najpopularniejszą jest bez wątpienia metoda Callana. Jednym z podstawowych ograniczeń powyższych metod jest jednak fakt, iż są one przeznaczone wyłącznie dla młodzieży oraz dorosłych. Niedawno pojawiła się jednak metoda bezpośrednia stworzona specjalnie dla dzieci.

Direct Kids to nowatorska i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Uwzględnia ona indywidualne potrzeby dzieci. Najmłodsi uczą się struktur języka całościowo.

Przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych najmłodszych.  Metoda Direct Kids maksymalnie wykorzystuje okresy koncentracji dzieci, zaś aby uniknąć znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Nauka wymaga pracy zespołowej, przez co wymusza stosowanie skutecznych form porozumiewania się, w tym komunikacji pozawerbalnej.

Zajęcia mają charakter aktywizująco - twórczy. Potrzeba ruchu typowa dla najmłodszych została spożytkowana dla celów edukacyjnych.

Więcej o metodzie Direct Kids 

 

 

 

sala

sala2