Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych - język rosyjski, francuski, włoski oraz hiszpański

Założenia ogólne
Staramy się opracowywać strukturę każdego z kursów tak, aby z jednej strony wyjść na przeciw oczekiwaniom konkretnych Słuchaczy, z drugiej zaś zapewnić zgodność z ogólnymi założeniami programowymi na określonym poziomie nauczania. Wszystkie nasze kursy stanowić mają w założeniu kompatybilny i klarowny system, docelowo zmierzający zarówno do maksymalnego poszerzenia kompetencji komunikatywno-językowych naszych Słuchaczy, jak i przygotowania ich do wszelkiego rodzaju certyfikatów i egzaminów.

Zapisy na każdy z naszych kursów, za wyjątkiem kursów początkujących oraz maturalnych, odbywają się na podstawie testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej, które pozwolą nam zaproponować najodpowiedniejszy kurs według Państwa umiejętności i potrzeb. Bez obaw - test oraz rozmowa przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze, są całkowicie bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują. Zapraszamy!

Każdy z kursów kończy się nieobowiązkowym egzaminem wewnętrznym, po którym słuchacz otrzymuje Dyplom Ukończenia Kursu szkoły English 4 You. W przypadku nie przystąpienia słuchacza do egzaminu możliwe jest wydanie zaświadczenia o uczęszczaniu na kurs. Poniżej prezentujemy naszą podstawową ofertę. Na życzenie klientów możliwa jest jej dalsza modyfikacja i uzupełnienie. Proszę nam jedynie zasygnalizować, jakie są Państwa potrzeby i oczekiwania!

Język rosyjski
Czas trwania kursów - 1 rok. Tempo 2x2 jdn. lek. tygodniowo, ogółem 120 jdn. lek. Trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany oraz kursy przygotowujące do matury. Możliwość przygotowania do egzaminów TELC.

Język francuski
Czas trwania kursów - 1 rok. Tempo 2x2 jdn. lek. tygodniowo, ogółem 120 jdn. lek. Trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany oraz kursy przygotowujące do matury. Możliwość przygotowania do egzaminów TELC lub DELF.

Język włoski
Czas trwania kursów - 1 rok. Tempo 2x2 jdn. lek. tygodniowo, ogółem 120 jdn. lek. Trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany oraz kursy przygotowujące do matury. Możliwość przygotowania do egzaminów TELC lub CELI.

Język hiszpański
Czas trwania kursów - 1 rok. Tempo 2x2 jdn. lek. tygodniowo, ogółem 120 jdn. lek. Trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany oraz kursy przygotowujące do matury. Możliwość przygotowania do egzaminów TELC lub DELE.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player