Direct English - będziesz mówił po angielsku!


Zobacz też koniecznie:

Zapisy na rok szkolny 2019/2020
Cennik na rok szkolny 2019/2020

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Dzięki kursowi języka angielskiego przy zastosowaniu metody Direct:

weźmiesz udział w ciekawych i dynamicznych zajęciach, które zapewnią ci maksymalne wykorzystanie czasu nauki i wzmożoną koncentrację!

błyskawicznie przełamiesz opory przed mówieniem!

już od pierwszej lekcji zaczniesz efektywnie komunikować się w języku angielskim!

będziesz się uczył o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku metody tradycyjnej!

zaczniesz myśleć w języku angielskim i formułować swoje wypowiedzi w sposób naturalny i odruchowy!

nauczysz się rozumieć wypowiedź w języku angielskim niezależnie od tempa mówiącego!

zapoznasz się z nowoczesnym i przydatnym słownictwem, ćwiczonym w typowych sytuacjach komunikacyjnych!

usystematyzujesz swoją gramatykę dzięki dodatkowemu zestawowi ćwiczeń dołączonych do podręcznika!

zyskasz możliwość dodatkowej pracy nad językiem i wymową w domu dzięki płytom cd towarzyszącym każdemu podręcznikowi oraz nowoczesnej platformie e-learningowej!

Przeczytaj też koniecznie:
Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku?


Aktualne promocje:

obrazekBezpłatne lekcje próbne!
Masz jeszcze wątpliwości - przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące lekcje próbne! Na własne oczy przekonaj się o zaletach zajęć metodą Direct English. Gwarantujemy, że Ci się spodoba!

obrazekPromocyjne ceny podręczników i płyty CD gratis!
Uwaga! Wszyscy Słuchacze, którzy zapiszą się na kurs metodą Direct English otrzymają możliwość zakupu podręczników po wyjątkowo korzystnych cenach. Do każdego podręcznika dołączono płytę cd. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

obrazekNie płać VAT za swój kurs!
Pomimo nadchodzących podwyżek cen szkoleń wynikających z obciażeniem ich podatkiem VAT od 01.01.2011, w naszej szkole uzyskasz gwarancję niezmienności ceny w trakcie roku szkolnego! (szczegóły patrz: tutaj).


Direct Method For English - rewolucja w nauczaniu języka angielskiego!!!
Direct Method For English to, naszym zdaniem, najbardziej obecnie dopracowany, najbardziej nowoczesny i najskuteczniejszy system nauki języka angielskiego z zastosowaniem założeń metod bezpośrednich.

Wielki atut tej metody stanowi również dostępność zestawów podręczników przystosowanych specjalnie do potrzeb młodszych Słuchaczy - Direct Method For Teens a także umożliwiających naukę języka biznesu - Direct Business oraz naukę na poziomie wysokozaawansowanym - Direct Advanced.

Szkoła językowa English 4 You! uczy języka angielskiego metodami bezpośrednimi już od 2002 r. Nieustannie doskonalimy nasze kursy i wprowadzamy nowe materiały dydaktyczne, tak aby nauka była dla naszych Słuchaczy jak najciekawsza i najskuteczniejsza!

Opinie Słuchaczy:

"Uważam, że metoda bezpośrednia jest bardzo dobra i skuteczna. Metoda ta jest bardzo dobrze przyswajana przeze mnie i, z tego co zaobserwowałem, również przez innych uczniów. Jeśli chodzi o szkołę, to sale są bardzo dobrze przystosowane do naszych potrzeb"
Kamil Kozubek

"Szybko, interesująco, miło, ciekawie. Naprawdę polecam."
Tomasz Michalski

"Bardzo mi odpowiada sposób nauczania j. angielskiego metodą bezpośrednią. Metoda ta mobilizuje słuchacza do uwaga na zajęciach i odpowiedzi na pytania. Aktywność słuchacza dodaje odwagi do konwersacji. Widać, że metoda jest przemyślana przez praktyków."
Ewa

"Metoda bezpośrednia jest bardzo praktyczną metodą nauczania języka angielskiego. W szybki sposób można nauczyć się rozmawiać."
Jarosław Mozgiel

"Ta metoda uczy praktycznego języka. Słowa i wyrażenia reprezentują najnowszy, używany obecnie język angielski. Materiał w podręczniku ułożony jest w sposób ciekawy i zachęcający do poszerzania wiedzy. Odpowiednio dobrane ćwiczenia powodują łatwe i szybkie przyswajanie i utrwalanie materiału."
Łukasz

"Metoda nauczania angielskiego Direct English w sposób ułatwiający opanowanie zasad gramatyki i wymowy. Spełnia moje oczekiwania, jest dla mnie prosta i łatwa. Moim zdaniem English 4 You! to dobra szkoła do uczenia się języków obcych."
Tomasz


» nastepna strona więcej o metodzie Direct English

mówię po angielsku