Certyfikaty międzynarodowe z języka angielskiego

Na skróty:

Nowość - kursy przygotowujące do egzaminów IELTS oraz TOEFL
TOEIC - certyfikat międzynarodowego sukcesu!
TELC - certyfikat prawdziwie europejski!
Okiem eksperta - krótkie zestawienie popularnych certyfikatów językowych

Zobacz też:
Przygotuj się do certyfikatu z języka angielskiego na zajęciach indywidualnych na żywo lub przez skype u naszego konsultanta metodycznego: dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe.

 

W ramach naszej regularnej oferty przygotowujemy do następujących certyfikatów z języka angielskiego w ramach zajęć grupowych bądź indywidualnych:

TOEIC
TELC
TOEFL
IELTS
FCE
CAE
CPE

 

TELC

Egzaminy telc zostały stworzone przez organizację telc,  posiadającą  czterdziestoletnie doświadczenie w przygotowyaniu i przeprowadzaniu egzaminów językowych na najwyższym poziomie europejskim.

Certyfikaty telc uwzględniają poziomy zaawansowania językowego od A1 do C1 wg skali Rady Europy. W chwili obecnej obejmują  dziewięć języków: angielski, niemiecki, hiszpański,  portugalski, francuski, rosyjski, włoski, czeski i turecki.

Zaletą egzaminów telc jest ich porównywalność na danym poziomie dzięki identycznej strukturze testów. Przykładowo, egzaminy z poziomu B1 mają dla wszystkich języków ten sam format. Oceny z egzaminów również posiadają tą samą wartość. Egzaminy obejmują tematykę z podstawowych dziedzin życia i są ukierunkowane na sprawdzanie umiejętności komunikowania się.

Egzaminy telc zostały opracowane ściśle w odniesieniu do skali poziomów biegłości językowej ujętej w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy - Common European Framework of Reference (CEFR). Dokument ten z kolei powstał w wyniku doświadczeń i przekonania, że wspólna zjednoczona Europa może istnieć tylko wtedy, kiedy komunikacja i porozumiewanie się Europejczyków będzie lepsze. Ze względu na międzynarodowy charakter rynku pracy nieodzownym stało się stworzenie systemu i instrumentu, który w sposób jednoznaczny opisywałby i klasyfikował umiejętności i kompetencje językowe w życiu codziennym i pracy.

Oprócz certyfikatów ogólnych (TELC A1, A2, B1, B2, C1) polecamy Państwa uwadze również specjalistyczne warianty tych certyfikatów - TELC A1 i B1 School dla uczniów w wieku 12-16 lat, TELC B1 i B2 Business, TELC B1 Hotel & Restaurant dla branży turystycznej oraz TELC B2 Technical dla inżynierów oraz branży technicznej.

Sprawdź dlaczego warto posiadać certyfikat TELC!

Zapoznaj się z krótkim zestawieniem egzaminów ETS
Sprawdź dlaczego warto posiadać certyfikat TOEIC!

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player