Angielski metodą bezpośrednią (i nie tylko) przez skype!

Pandemia w życiu naszej szkoły miała przynajmniej jeden pozytywny efekt. I my sami, i nasi Słuchacze przekonaliśmy się na własnej skórze, iż w większości przypadków zajęcia zdalne mogą być równie skuteczne i satysfakcjonujące co te w formie stacjonarnej.  Dotyczy to także kursów Metodą Bezpośrednią (Direct English) oraz Callana.

Od nowego roku szkolnego proponujemy zatem (obok zajęć typowo stacjonarnych, które oczywiście dalej będziemy prowadzić) alternatywną formę kursów wyłącznie zdalnych. Będą to w dalszym ciągu – tu absolutnie nie zmieniliśmy naszej filozofii - pełnoprawne zajęcia z kompetentnym, doświadczonym lektorem, grupowe bądź indywidualne, metodą bezpośrednią, Callana lub tradycyjną, w zależności od Twojej decyzji. Jedyna różnica polegać będzie na tym, iż zamiast w naszej sali lekcyjnej, zasiądziesz przed ekranem swojego komputera. Forma ta pozwoli na znaczną oszczędność czasu i w wielu przypadkach bez wątpienia okaże się wygodniejsza

A zatem… wypróbuj już dziś!

Jak to działa?

1. Kontaktujesz się z nami, telefonicznie, ewentualnie mailowo, uzyskujesz wszelkie potrzebne informacje i zostajesz wstępnie zakwalifikowany na lekcję próbną na określonym poziomie w określonej grupie bądź indywidualną.
2. Przed lekcją próbną musisz przesłać nam wypełniony i podpisany przez siebie formularz RODO – do ściągnięcia tutaj. Jego wypełnienie do niczego Cię nie zobowiązuje, ale pamiętaj, że jeśli go nie otrzymamy, nie będziemy mogli zaprosić Cię na lekcję próbną. Jeśli nie zapiszesz się na kurs, a nie zaznaczyłeś opcji upoważniającej nas do kontaktu z Tobą w
w przyszłości, Twoje dane zostaną wykasowane natychmiast po rozpoczęciu kursu.
3. Bierzesz udział w lekcji próbnej – bezpłatnie (w przypadku zajęć grupowych) bądź też opłacając wcześniej koszt tylko tej jednej lekcji (w przypadku zajęć indywidualnych).
4. Jeśli po lekcji próbnej zdecydujesz się na dalszą naukę z nami to:
A. W przypadku zajęć grupowych przesyłamy Ci umowę. Wypełniasz ją, podpisujesz i odsyłasz nam skan lub wyraźne zdjęcie. Pamiętaj że obie strony umowy muszą być przez Ciebie wyraźnie  podpisane imieniem i nazwiskiem!
B. W przypadku zajęć indywidualnych – jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy, to postępujemy analogicznie jak w punkcie A. Możesz się również zdecydować na system „zajęć pakietowych”. Wtedy zamiast umowy przesyłasz nam podpisany przez siebie Regulamin Zajęć Pakietowych.
5. Odsyłamy Ci mailem podpisany przez nas i opieczętowany skan umowy.
6. Wpłacasz 1szą ratę lub opłatę za 1szy pakiet zajęć.
7. Rozpoczynasz swój kurs!

Pamiętaj również że:
1. Ponieważ umowa zawierana jest na odległość, zgodnie z prawem masz 14 dni na odstąpienie od niej. Wówczas zwracamy Ci całą wpłaconą kwotę z potrąceniem jedynie opłaty za już zrealizowane zajęcia.
2. Jeśli po upływie 14 dni Twoje plany się zmienią, w każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę z zaledwie 15 dniowym okresem wypowiedzenia.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player