Organizacja zajęć z języka angielskiego w przedszkolach.

Wszystkim zainteresowanym współpracą przedszkolom i rodzicom zapewniamy całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące pokazy metody Talking Kids oraz lekcje próbne dla ich pociech, tak byście sami mogli ocenić jakość naszych kursów!

Skontaktuj się z nami! Ryzykujesz tylko tym, że Twoja pociecha zacznie skutecznie uczyć się angielskiego!

Zobacz też koniecznie:
Angielski dla dzieci metodą Talking Kids

 

Dlaczego warto zacząć wcześnie?

balonikZnajomość języków obcych we współczesnym świecie jest już nie tylko koniecznością, lecz normą. Kwestia wielojęzyczności, rozumianej jako wymóg obecnych czasów, kiedy znajomość jednego języka obcego jest uważana za niewystarczająca, powoduje dynamiczny wzrost zainteresowania nauka języków obcych, także dzieci. Dzieci w wieku przedszkolnym posiadają coraz bogatsze doświadczenia życiowe, ponieważ wchodzą już w inne, nowe grupy społeczne. Efektem tych zmian jest rozszerzenie ich zainteresowań poza najbliższe otoczenie.

balonikNasza szkoła wychodzi na przeciw potrzebom rodziców i dzieci. Z myślą  o najmłodszych opracowana została metoda Talking Kids, przeznaczona do pracy z dziećmi tak piszącymi jak i nie piszącymi.

balonikMałe dziecko, jeszcze przed rozpoczęciem nauki, zna już wiele angielskich słów, ponieważ słyszy je w życiu codziennym w radiu, telewizji, filmach, piosenkach, programach komputerowych. Zaczyna w sposób naturalny traktować obecność angielskich słów wokół siebie. Dla niego nie są to już obce słowa, ponieważ uczy się ich w sposób zupełnie nieświadomy. Wykorzystujący te aspekty rozwoju emocjonalnego dziecka, staramy się wprowadzić je w świat zabawy inny od tego który znają na co dzień. W trakcie zajęć, wyobraźnia dziecka pozwala nam się przenieść do krajów w których ludzie mają inną kulturę, obyczaje i język.

balonikW ten sposób dziecko staje się obywatelem świata, jednak najpierw musi pokonać barierę językową. Nauka języka obcego wpływa na rozwój intelektualny oraz uzmysławia dziecku, że istnieją jeszcze inne języki, którymi można się porozumiewać. Dzięki temu dzieci stają się bardziej otwarte i tolerancyjne. Zafascynowane atrakcyjnymi bodźcami zewnętrznymi dzieci zdecydowanie szybciej przyswajają język który jest im niezbędny w trakcie ich 45 minutowej podróży po krajach anglojęzycznych.

balonikW pierwszych sześciu latach dziecko przyswaja ogromne ilości faktów oraz informacji, które są później przechowywane w pamięci. Poprzez dostarczanie dziecku odpowiednich informacji można wpływać na jego rozwój. Małe dziecko potrafi opanować jeden lub więcej języków obcych przed ukończeniem 3-go roku życia pomimo zdolności tego procesu. Nauka języka w okresie przedszkolnym bardzo silnie stymuluje rozwój ogólnej inteligencji dziecka. Im dziecko jest młodsze, tym łatwiej i naturalniej przychodzi mu przyswajanie języka obcego.

balonikW szkole jezykowej English 4 You! jesteśmy głęboko przekonani że rozpoczynając naukę języka obcego we wczesnym dzieciństwie dziecko szybciej zaakceptuje go, co ułatwi mu późniejsze sukcesy w szkole.

balonikNauczanie języka angielskiego w przedszkolach jest coraz powszechniejsze. A to dzięki przekonaniu, że im wcześniej maluchy rozpoczynają naukę języka, tym większe maja szanse na jego opanowanie, a co za tym idzie, na lepsza przyszłość. Rodzice są przekonani, że posyłając swoje pociechy na lekcje języka angielskiego już w przedszkolu przygotowują je do lepszego startu zawodowego na europejskim rynku pracy, na którym nieodzowna jest znajomość kilku języków.

balonikRównież badania psychologiczne wskazują, że jest to najlepszy okres na zafascynowanie dziecka językami obcymi, bowiem dzieci do piątego roku życia dysponują dużymi zdolnościami do naśladownictwa.

balonikDrodzy Rodzice, chcąc zapewnić waszym pociechom optymalne warunki nauki języka angielskiego zamieściliśmy w ofercie metodę z grupy bezpośrednich, wykorzystującą wszystkie elementy psychofizycznego i emocjonalnego rozwoju dziecka. Jakość świadczonej usługi ma dla nas nadrzędne znaczenie. Liczymy że pozwolicie nam zaprezentować naszą ofertę w pracy z Waszymi pociechami. W celu jak najefektywniejszego wspierania rozwoju intelektualnego i emocjonalnego u dzieci, Metoda  Talking Kids jest dostosowana do form aktywności typowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

 

kids

kids2

przedszkole