balonikAngielski dla dzieci już od 3 roku życia!balonik

 

Z przykrością informujemy że w sezonie 2019/2020 nie prowadzimy zapisów na kursy językowe dla dzieci (do VI klasy szkoły podstawowej).

Zobacz też koniecznie:

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
Cennik na rok szkolny 2018/2019

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Na początek najważniejsze:

balonik Uczymy dzieci już od 3-go roku życia!

balonik Liczebność naszych grup dziecięcych (do 12-go roku życia) to max. 6 kursantów!

balonik W przypadku wszystkich grup dziecięcych przed podjęciem decyzji o zapisie na kurs możecie skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej, w trakcie której wstępnie ocenimy również poziom Waszych Pociech!

balonik W nauczaniu dzieci powyżej 6-go roku życia stosujemy metodykę oparta w głównej mierze na założeniach metod bezpośrednich (Callan, Direct Kids, itp.), ale nie ograniczamy się wyłącznie do niej - nasi lektorzy starają się odpowiednio urozmaicać zajęcia.

balonik W nauczaniu dzieci poniżej 6-go roku życia stosujemy typową "naukę poprzez zabawę".

 

Aktualne promocje:

balonik Przekonaj się sam! Przyjdź wraz z dzieckiem na bezpłatną i niezobowiązująca lekcję próbną, zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się na nasz kurs! Skontaktuj się z nami już teraz i ustal termin!

Zapisy: Kielce Busko Chęciny Końskie Pińczów Piekoszów Staszów Włoszczowa Pozostałe Filie

Przeczytaj koniecznie:
Akademia Małego Europejczyka - angielski dla dzieci już od 3 roku życia!
Angielski dla dzieci metodą Callana/Direct

Kursy języka angielskiego dla dzieci to nie tylko jedna z głównych specjalności naszej szkoły od początku jej istnienia, ale także nasza ogromna pasja. Nie na darmo wielu spośród naszych lektorów (w tym i sama Pani Dyrektor;) to absolwenci dwóch fakultetów - anglistyki oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. 

Czy wiesz, że to właśnie dzieci najszybciej, najłatwiej i najchętniej uczą się języków obcych? Okres przedszkola i szkoły podstawowej to niepowtarzalna okazja, żeby Twoje dziecko opanowało podstawy angielskiego! Aby jednak szansa ta została należycie wykorzystana, nauka musi przebiegać w małych grupach (max 10 osób), w oparciu o nowoczesne materiały i pod opieką lektorów specjalnie przygotowanych do pracy z dziećmi. Takie właśnie warunki staramy się Wam zapewnić! Już teraz zapisz swoje dziecko na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną!

A może chcesz, żebyśmy zoorganizowali zajęcia na miejscu, w przedszkolu, do którego uczęszcza Twoje dziecko? Prosimy o kontakt!

Dowiedz się jakie argumenty przemawiają za wczesnym rozpoczęciem nauki

Napisali o nas w Rzeczpospolitej!
W dn. 24.03.2010 w dodatku specjalnym do Rzeczpospolitej "Kursy i szkolenia" ukazał się artykuł Agnieszki Usiarczyk, poświęcony nauce języka angielskiego przez dzieci. Jego obszerne fragmenty omawiają naukę metodą Talking Kids w naszej szkole. Zapraszamy do lektury!

Sala dydaktyczna specjalnie przystosowana do potrzeb naszych milusińskich...

angielski-dzieci

 

angielski-dla-dzieci

 

 

 

kids


dzieci